• Markiza AOM 089 94*118 10% prześwit

ORSUS Transport 99
175.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: 530878113

Zostaw telefon

Najlepsza ochrona poddasza przed słońcem, bez "utraty widoczności" przez okno. Absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituję ciepło na zewnątrz, a nie w pomieszczeniu. Jest to ważny element ochrony drewnianych okien dachowych, chroni lakier przed słońcem. Dzięki niej możesz wyeliminować starzenie się drewna w oknach, oraz zapewnić sobie przyjemne użytkowanie pomieszczeń na poddaszu podczas upałów. 

Zapewnia do 8 razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi. Zawiera sterowanie pilotem lub całkowicie samoczynną, automatyczną obsługę w zależności od poziomu natężenia światła.

To idealny produkt dla Ciebie i Twojego okna.

Zgodnie z normą DIN 5034-1 pomieszczenia należy chronić przed nadmiernym nagrzewaniem promieniami słonecznymi nie za pomocą akcesoriów wewnętrznych tylko za pomocą osłon zewnętrznych (markizy, rolety zewnętrzne): „Pomieszczenia należy chronić przed nagrzewaniem w okresie lata w miarę możliwości za pomocą zewnętrznych osłon, umiejscowionych przed szybą, odbijających ciepło. Nagrzewanie pomieszczeń wynika z absorbcji promieniowania globalnego przez przedmioty w pomieszczeniu i powierzchnie ograniczające pomieszczenie (ściany, podłoga).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci