• Okna dachowe FPP-V U3 94x160 cm

Symbol: 190_18

Okno dachowe 94x160 z pakietem 2-szybowym rozwiązanie na każdą kieszeń. Dostępny u nas model jest kompatybilny ze wszystkimi kołnierzami uszczelniającymi, które są niezbędne do połączenia okna z pokryciem dachowym. Chociaż rynek okienny dominują przede wszystkim okna dachowe 94x160 z pakietem 3-szybowym, modele 2-szybowe nadal cieszą się dużą popularnością. Ich ogromną zaletą świetny stosunek ceny do jakości produktu. Zaprezentowane przez nas okno dachowe 94x160 zostało wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego, które w celu zagwarantowania jak najwyższej wytrzymałości zostało dwukrotnie pomalowane lakierem akrylowym.

ORSUS Transport 99
Brak towaru
2000.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 100
Odbiór osobisty 0
DHL 100
Dostępność Brak towaru
Waga 50 kg
Zostaw telefon

Okno, którego nie musisz otwierać, aby cieszyć się świeżym powietrzem

Oferowane przez nas okno dachowe 94x160 najlepiej sprawdza się z kołnierzem EHV AT THERMO. Gwarantuje on znacznie większą izolację termiczną, co zmniejsza ryzyko pojawieniaimagesię uników ciepła lub przeciągów. Okno dachowe 94x160 FPP-V U3 posiada dwa tryby otwierania - klasyczne obrotowe i uchyl do góry. Odpowiada za to specjalny przełącznik preSELECT. Wystarczy, że przesuniesz go na wybrany tryb, a okno dachowe 94x160 zostanie zablokowane w tej pozycji aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zmienić.

Model posiada znakowanie CE, co gwarantuje jego zgodność z dyrektywami Unii Europejskiej. Zaprezentowane okno dachowe 94x160 jest więc całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Pełną stabilność sprzętu gwarantuje również zastosowanie wysokiej jakości szyba hartowana z powłoką niskoemisyjną. Minimalizuje ona zbieranie się pary wodnej na powierzchni szyby, jej obrzeżach i drewnianej ramie.

FPP-V U3 posiada nowoczesny wywietrznik V40P. Odpowiada on za swobodną cyrkulację powietrza nawet wtedy, by okno jest zamknięte - nie musisz więc specjalnie otwierać go zimą, aby wpuścić do domu trochę świeżego powietrza.

Często masz możliwość widzieć różne ogłoszenia na internetowych tablicach ogłoszeniowych w cenach które znacznie odbiegają od rynkowych.


Zastanawiasz się dlaczego?


Otóż wszystko zależy od przeznaczenia obiektu, w którym takie okno ma być zamontowane. 


Trzeba mieć jednak świadomość iż poza nielicznymi wyjątkami, są to produkty, które przeleżały  w magazynach kilka, bądź kilkanaście lat i nie bardzo nadają się do nowych obiektów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci