• Okna dachowe TLP U4 55x98 cm

Symbol: 190_18

TLP-V U4 to okno dachowe 55x98 wyprodukowane według najwyższych standardów. Najnowsza technologia obróbki każdego elementu gwarantują wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także upływ czasu. Okna dachowe 55x98 TLP-V U4 mogą być montowane w dachach o kącie nachylenia od 15° do 90°. Model ten charakteryzuje się świetną izolacją termiczną i akustyczną.

ORSUS Transport 99
950.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 100
Odbiór osobisty 0
DHL 100
Dostępność Mało
Waga 50 kg

Zamówienie telefoniczne: 530878113

Zostaw telefon

Seria TLP-V U4 została wykonana z wielokomorowych profili PVC, które od lat uważa się za najlepszy materiał do produkcji okien. Wyposażenie w energooszczędny, trzyszybowy pakiet zabezpieczają pomieszczenie przed utratą ciepła. Okno dachowe 55x98 TLP U4 posiada obrotową konstrukcję, która umożliwia ustawienie skrzydła pod dowolnym kątem. Możesz dzięki temu swobodnie umyć okno bez podstawiania podnóżka i wychylania się na zewnątrz. Okna dachowe 55x98 TLP U4 zostały wyposażone w ergonomiczną klamkę, umieszczoną na dole skrzydła. Jej konstrukcja umożliwia uchylenie pod dowolnym kątem oraz szczelne domknięcie.

image

Nowoczesna konstrukcja okna dachowego TLP U4 55x98 cm

Przestrzeń międzyszybowa w oknie dachowym 55x98 TLP U4 została wypełniona gazem szlachetnym, który dodatkowo tłumi dźwięki pochodzące z zewnątrz. Dodatkowa powłoka niskoemisyjna szyby wewnętrznej odbija promienie cieplne, co zapobiega przegrzewaniu się pomieszczeń. Zahartowanie szyby zewnętrznej natomiast sprawia, że okno dachowe 55x98 TLP U4 jest odporne nawet na tak ekstremalne warunki atmosferyczne, jak gradobicie lub silne ulewy.

Okno dachowe 55x98 TLP U4 znajduje się w ramie tworzywowo-aluminiowej, która nie pochłania wilgoci. Hydrofobiczna powłoka zapobiega rozwojowi pleśni lub innych grzybów. Rama zewnętrzna została dodatkowo pokryta blachą powleczoną poliestrem, co zwiększa szczelność całej konstrukcji. Okno dachowe 55x98 TLP U4 jest bardzo proste w montażu - przy zakupie otrzymujesz wszystkie niezbędne elementy.

Zalety okien o wymiarach 55x78 cm

Już na pierwszy rzut oka widać, że okno dachowe TLP U4 55x78 odznacza się bardzo dużą powierzchnią przeszklenia, co naturalnie powoduje łatwiejsze doświetlanie całego pomieszczenia. Warto pokreślić, że konstrukcja samych szyb jest nietuzinkowa. Przestrzeń pomiędzy nimi wypełnia gaz szlachetny, szyba wewnętrzna odbija promienie słoneczne, a zewnętrzna - dzięki zahartowaniu - radzi sobie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, np. podczas gradobicia. Okna dachowe plastikowe TLP U4 55x78, cena których z naszym sklepie jest niezwykle atrakcyjna, są również przyjazne dla użytkownika. Dzięki obrotowej konstrukcji oraz funkcjonalnej klamce, umieszczonej w dole skrzydła i obsługa nie nastręcza zbytnich trudności. Ich uniwersalność jest również widoczna w możliwości zamontowania w na dachach o różnym stopniu nachylenia.

 

 

Okna TLP U4 objęte są 10-letnią gwarancją producenta!

Często masz możliwość widzieć różne ogłoszenia na internetowych tablicach ogłoszeniowych w cenach które znacznie odbiegają od rynkowych.


Zastanawiasz się dlaczego?


Otóż wszystko zależy od przeznaczenia obiektu, w którym takie okno ma być zamontowane. 


Trzeba mieć jednak świadomość iż poza nielicznymi wyjątkami, są to produkty, które przeleżały  w magazynach kilka, bądź kilkanaście lat i nie bardzo nadają się do nowych obiektów.

image

#maseczka gratis

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci