• Pakiet uszczelniający MXT 78*118

Charakterystyka zapewnia łatwe, szybkie i poprawne połączenie folii dachowej z oknem oraz jego docieplenie, chroni przed zawilgoceniem materiał termoizolacyjny zamontowany wokół okna, nie wymaga demontażu łat i nacinania kontr łat, redukuje występowanie mostków cieplnych i zapewnia dodatkową termoizolację okna

Rozmiar button
60.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 530878113

Zostaw telefon

Zastosowanie paroprzepuszczalnego kołnierza MXT z izolacją z wełny docieplającej gwarantuje trwałe połączenie z połacią dachu i stanowi kompletne zabezpieczenie dla zamontowanego okna. Ogranicza także powstawanie mostków termicznych poprzez docieplenie okien dachowych od zewnątrz i zapewnią odprowadzanie wilgoci z obszaru wokół okna dachowego.

Kołnierz wykonany jest w ten sposób, że umożliwia założenie bezpośrednio na łaty, niezależnie od odstępów miedzy nimi i ich grubości. Odpowiedni sposób połączenia naroży zapewnienia pełną wodoszczelność kołnierza.

W komplecie z kołnierzem paroprzepuszczalnym znajduje się dodatkowo materiał izolacyjny w postaci warkocza z wełny owczej, który służy do wykonania izolacji termicznej wokół okna. Produkt naturalny i ekologiczny jakim jest specjalnie zaimpregnowana wełna owcza, posiada optymalną gęstość i dużą sprężystość, dzięki czemu doskonale wypełnia przestrzeń wokół okna dając się łatwo docinać i formować. 

  

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci