• markiza AMZ SOLAR 092 66*118

AMZ Solar zasilana z akumulatorów solarnych i sterowana za pomocą pilota. Może być sterowana w jednym z trzech trybów: automatycznym (samoczynne rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia), półautomatycznym (samoczynne rozwijanie, zwijanie za pomocą pilota), obsługa za pomocą pilota. Markiza Solar jest zasilana z pakietu akumulatorów 12VDC zabudowanych w jej obudowie. Akumulatory są doładowywane przez panel solarny.

ORSUS Transport 99
Brak towaru
1690.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
DHL 25
Dostępność Brak towaru
Waga 20 kg
Zostaw telefon

Najlepsza ochrona poddasza przed słońcem, bez "utraty widoczności" przez okno. Absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituję ciepło na zewnątrz, a nie w pomieszczeniu. Jest to ważny element ochrony drewnianych okien dachowych, chroni lakier przed słońcem. Dzięki niej możesz wyeliminować starzenie się drewna w oknach, oraz zapewnić sobie przyjemne użytkowanie pomieszczeń na poddaszu podczas upałów. 

Zapewnia do 8 razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi. Zawiera sterowanie pilotem lub całkowicie samoczynną, automatyczną obsługę w zależności od poziomu natężenia światła.

To idealny produkt dla Ciebie i Twojego okna.

Zgodnie z normą DIN 5034-1 pomieszczenia należy chronić przed nadmiernym nagrzewaniem promieniami słonecznymi nie za pomocą akcesoriów wewnętrznych tylko za pomocą osłon zewnętrznych (markizy, rolety zewnętrzne): „Pomieszczenia należy chronić przed nagrzewaniem w okresie lata w miarę możliwości za pomocą zewnętrznych osłon, umiejscowionych przed szybą, odbijających ciepło. Nagrzewanie pomieszczeń wynika z absorbcji promieniowania globalnego przez przedmioty w pomieszczeniu i powierzchnie ograniczające pomieszczenie (ściany, podłoga).

 

Krótko mówiąc, a raczej pisząc - zwłaszcza jeśli posiadasz okna dachowe drewniane - powinieneś zamontować zewnętrzne osłony okienne

 

 

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci