• Okna dachowe TLP U4 78x160 cm

Symbol: 190_18

TLP-V U4 Oferowane okno dachowe w wersji tworzywowej z pakietem 3 szybowym, to pozycja dla wszystkich, którzy poszukują jakości bez dopłaty za markowe opakowanie. Prezentowany produkt jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi kołnierzami uszczelniającymi - niezbędnymi do oołączenia okna z pokryciem dachowym. Niemniej jednak wersja 3 szybowa podobnie jak w stolarce pionowej wymaga tzw. "CIEPŁEGO MONTAŻU" - czyli de facto na tą chwilę jedynego prawidłowego. Dlatego też z całą konsekwencją i stanowczością NAMAWIAMY do łączenia go z kołnierzem EHV AT THERMO. Kołnierz ten mimo swojej odrobinę wyższej ceny gwarantuje odpowiednią izolację termiczną okna z dachem w miejscu najbardziej na takie uniki ciepła narażone czyli w strefie bocznej okna. Brak takiego kołnierza przy zakupie okna 3 szybowego, to jak chodzenie w zimi w czapce bez szalika.

ORSUS Transport 99
Brak towaru
1800.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 50 kg
Zostaw telefonOkno dachowe TLP U4 TLP U4 to okno wyprodukowane według najwyższych standardów. Najnowsza technologia obróbki każdego elementu gwarantują wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także upływ czasu. Te 3-szybowe okna kierowane są do klientów , którzy poszukują wysokiej jakości w rozsądnej cenie.  Jedną z wielu zalet okna TLP U4 jest kompatybilność z wszystkimi dostępnymi kołnierzami uszczelniającymi, świetnie współgra, szczególnie z kołnierzem EHV AT THERMO.  Okno dachowe TLP U4 posiada również zawias w połowie wysokości, dzięki czemu możesz zostawić je otwarte lub uchylone pod dowolnym kątem. Obsługę znacznie ułatwia zgrabna, ergonomiczna klamka. Skrzydło okna TLP U4 może być obracane wokół osi 180˚. Jeżeli chcesz je zablokować w jakiejś konkretnej pozycji, wystarczy użyć specjalnej zasuwki. Umożliwia to umycie okna TLP U4 w bezpieczny sposób, bez ryzykownego wychylania się.  Okna TLP U4 objęte są 10-letnią gwarancją producenta!

Często masz możliwość widzieć różne ogłoszenia na internetowych tablicach ogłoszeniowych w cenach które znacznie odbiegają od rynkowych.


Zastanawiasz się dlaczego?


Otóż wszystko zależy od przeznaczenia obiektu, w którym takie okno ma być zamontowane. 


Trzeba mieć jednak świadomość iż poza nielicznymi wyjątkami, są to produkty, które przeleżały  w magazynach kilka, bądź kilkanaście lat i nie bardzo nadają się do nowych obiektów.

#maseczka gratis

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci