• Okna dachowe TLP U4 78x160 cm

Symbol: 190_18

TLP-V U4 Oferowane okno dachowe w wersji tworzywowej z pakietem 3 szybowym, to pozycja dla wszystkich, którzy poszukują jakości bez dopłaty za markowe opakowanie. Prezentowany produkt jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi kołnierzami uszczelniającymi - niezbędnymi do oołączenia okna z pokryciem dachowym. Niemniej jednak wersja 3 szybowa podobnie jak w stolarce pionowej wymaga tzw. "CIEPŁEGO MONTAŻU" - czyli de facto na tą chwilę jedynego prawidłowego. Dlatego też z całą konsekwencją i stanowczością NAMAWIAMY do łączenia go z kołnierzem EHV AT THERMO. Kołnierz ten mimo swojej odrobinę wyższej ceny gwarantuje odpowiednią izolację termiczną okna z dachem w miejscu najbardziej na takie uniki ciepła narażone czyli w strefie bocznej okna. Brak takiego kołnierza przy zakupie okna 3 szybowego, to jak chodzenie w zimi w czapce bez szalika.

ORSUS Transport 99
Brak towaru
1800.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 100
Odbiór osobisty 0
DHL 100
Dostępność Brak towaru
Waga 50 kg
Zostaw telefonOkno dachowe TLP U4 TLP U4 to okno wyprodukowane według najwyższych standardów. Najnowsza technologia obróbki każdego elementu gwarantują wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także upływ czasu. Te 3-szybowe okna kierowane są do klientów , którzy poszukują wysokiej jakości w rozsądnej cenie.  Jedną z wielu zalet okna TLP U4 jest kompatybilność z wszystkimi dostępnymi kołnierzami uszczelniającymi, świetnie współgra, szczególnie z kołnierzem EHV AT THERMO.  Okno dachowe TLP U4 posiada również zawias w połowie wysokości, dzięki czemu możesz zostawić je otwarte lub uchylone pod dowolnym kątem. Obsługę znacznie ułatwia zgrabna, ergonomiczna klamka. Skrzydło okna TLP U4 może być obracane wokół osi 180˚. Jeżeli chcesz je zablokować w jakiejś konkretnej pozycji, wystarczy użyć specjalnej zasuwki. Umożliwia to umycie okna TLP U4 w bezpieczny sposób, bez ryzykownego wychylania się.  Okna TLP U4 objęte są 10-letnią gwarancją producenta!

Często masz możliwość widzieć różne ogłoszenia na internetowych tablicach ogłoszeniowych w cenach które znacznie odbiegają od rynkowych.


Zastanawiasz się dlaczego?


Otóż wszystko zależy od przeznaczenia obiektu, w którym takie okno ma być zamontowane. 


Trzeba mieć jednak świadomość iż poza nielicznymi wyjątkami, są to produkty, które przeleżały  w magazynach kilka, bądź kilkanaście lat i nie bardzo nadają się do nowych obiektów.

#maseczka gratis

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci